O Nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy chcą prowadzić zdrowy styl życia postanowiliśmy wprowadzić usługę cateringu dietetycznego. Z pomocą specjalistów w zakresie żywienia, jak i przy wsparciu grupy doświadczonych dietetyków, przygotujemy dla Ciebie posiłki i dostarczymy je pod wskazany adres.

Regeneracja „catering dietetyczny” to system zdrowego odżywiania się przez cały dzień. Składa się z 5 posiłków w zależności od Twoich potrzeb dostarczy Twojemu organizmowi energii, witamin i wszelkich niezbędnych substancji odżywczych.

Nasze posiłki tworzone są dla osób aktywnych sportowo, zabieganych, z różnymi chorobami współistniejącymi i pragnących zdrowo się odżywiać. Posiłki wykonywane są z produktów najwyższej jakości.

W zależności od potrzeb wybierasz jedną z diet, a resztę zostaw nam. Każdego ranka otrzymasz posiłek, który spełni Twoje oczekiwania. Naszym celem jest zadbanie o Ciebie i Twój organizm oraz chcemy pokazać że dieta nie oznacza wyrzeczeń, nudy oraz głodówek.

Oferujemy pomoc w doborze diety jeżeli masz problem z wyborem oraz kontakt z trenerem personalnym jeżeli chcesz włączyć aktywność fizyczną.

Na naszej stronie oraz na faceebooku /RegeneracjaElblag znajdziesz ciekawe informacje żywieniowe, przepisy i porady.